Nejlepší způsob jak náhrat VoiceOvery použijte Rycote baseball

Rycote baseball

 

 

Rycote Baseball 21/22 je ochrana proti větru a explozivním souhláskám

 

Nový výrobek od Rycote s názvem Baseball je velmi efektivní ochrana proti větru na tužkové mikrofony, které obecně nejsou vůbec chráněny a to mnohdy ani základní pěnou tak jako je tomu u ručních mikrofonů.

 

Tento Rycote baseball je velmi efektivní při použití jako ochrana proti explozivním souhláskám perfektně jej tedy vyžijete pro kondenzátorové tužkové mikrofony, jako jsou například Audio-Technica AT2031, AKG P170 a další mikrofony.

 

Snadno tak přeměníte svůj overhead mikrofon se kterým natáčíte zvuk videa mimo záběr na mikrofon vhodný pro VoiceOvery který je malý a nezavazí Vám před monitorem.

 

Díky Rycote baseball dosáhnete skvělého zvuku bez explozivních souhlásek i když budete do mikrofonu mluvit z bezprostřední blízkosti.

 

Tento produkt se také používá zejména uvnitř pro tužkové kondenzátorové mikrofony na boom tyči, aby při pohybu s mikrofonem na tyči nešel slyšet žádný nežádoucí zvuk, který způsobuje vzduch při pohybu s mikrofonem.

 

Rycote baseball si můžete na našem e-shopu pořídit pro různé průměry mikrofonů:

 

21/22mm : Rycote Baseball 21/22

24/25mm:

19/20mm:

 

PS: Nejlepší pro VoiceOver doporučuji mikrofon: Audio-Technica AT2031 v kombinaci s Rycote Baseball 21/22 a jako zvukovou kartu FOCUSRITE Scarlett Solo 2nd Gen doporučuji ještě pořídit mikrofonní rameno: RODE - PSA1 Studio Arm a kabel: Stagg NMC3R

 

Díky této kombinaci získáte perfektní sestavu pro VoiceOver, webináře komentování her a hlavně pěkně uvidíte na monitor, jelikož Vám nebude ve výhledu zavazet velký mikrofon a obrovský pop filtr, tak jako je poslední dobou nesmyslně zvykem a navíc Váš hlas bude pěkně čistě slyšet bez explozivních souhlásek díky Rycote Baseball

 

Rycote baseball objednávejte zde: Rycote Baseball 21/22

 

Přidejte komentář k článku

ajax_load