Pravidelné aktuality

18. září 2020

Už jen do konce září si můžete koupit některé bezdrátové mikrofony Sennheiser řady XSW-D s extrémně výhodnou slevou 38%

celý článek

 
01. března 2020

V měsíci Březnu si může pořídit za jedinečnou cenu dva skvělé produkty od firmy sennheiser, jedná se o profesionální produkty, na které spoléhají profesionálové na celém světe.

celý článek

 
19. října 2019

V druhé generaci profesionálních nahrávacích zařízení Sound Devices MixPre najdete u všech modelů nové funkce, je pravda, že některé tyto funkce měla i předchozí první generace, ale v těžké většině případů jen u nejdražšího modelu MixPre 10T.

celý článek

 
28. května 2019

Akustika prostor je základní předpoklad pro kvalitní audio nahrávku ať se jedná o nahrávání zpěvu, hudebních nástrojů, VoiceOveru, případně nějakého videa jako je reklama, film nebo jen video pro YouTube.

celý článek

 
08. dubna 2019

3mm dokonalosti - Ještě nikdy jste neviděli a především neslyšeli miniaturní mikrofon jako je DPA 6061, 6060 a 6066 jsou to opravdu ohromující mikrofony.

celý článek

 
04. dubna 2019

Deity Connect je novinka které se již delší dobu nemůžeme dočkat a doufáme, že za o něco málo větší cenu zdárně nahradí klopové bezdrátové sady s dvěma vysílači a jedním přijímače za přijatelnou cenu jako je Saramonic UwMic 9 nebo Comica 200/300 jelikož systémy Saramonic a Comica od sebe navzájem...

celý článek

 
20. března 2019

Přivítejte opravdu chytrý nový klopový mikrofon ve světě natáčení videa Deity V.Lav který se pyšní skvělým zvukem pro natáčení jak na mobilech tak na zrcadlovce, bez zrcadlovce nebo jakékoliv jiné kameře s Jack 3,5mm vstupem.

celý článek

 
27. září 2017

Nový našlapaný klopový mikrofon s 6m kabelem pro přímé připojení k DLSR nebo Mirrorless kameře, který svou kvalitou a cenou jednoznačně strčí do kapsy modely jako je Audio-Technica ART3350 nebo Hama LM 90

celý článek

 
25. září 2017

Naskladnili jsme bezdrátový systém na přesnou zvuku - mikroport Saramonic SR-WM4C využijte možnosti a přidejte se do světa bezdrátového přenosu zvuku z klopové mikrofonu přímo do vaší kamery, telefonu nebo nahrávacího zařízení, za minimální investici dostanete skvělý zvuk a volnost pohybu.

celý článek

 
23. září 2017

Pokud chcete natáčet rozhovory a filmy na váš telefon, tak s interními mikrofony vašeho telefonu si zdaleka nevystačíte, potřebujete zařízení, se kterým můžete natáčet zvuk pouze z určitého směru a navíc připojit externí mikrofony a přesně takový je Saramonic SmartMixer

celý článek

 
ajax_load