Přenosné reproduktory s mikrofonem a baterii

10. března 2016

Tyto typy reproboxu, je vhodný pro velké množství použití, například pro: školy, školky, prezentace, větší pracovní porady, semináře nebo jakékoliv jiné prostředí kde potřebujete bezdrátový mikrofon a reproduktor mít ihned připraven k použití k zesilování hlasu řečníků.

celý článek

 
07. března 2016

Pokud si sebou chcete nebo musíte nosit svůj aktivní reprobox, je dobré si už rovnou pořídit reprobox s bezdrátovým mikrofonem a je jasné, že pro cvičitele instruktory a cvičební centra budou s bezdrátovým hlavovým mikrofonem.

celý článek

 
12. ledna 2016

V dnešní době se vyrábí několik různých typů přenosných reproduktorů s baterii, kolečkami a mikrofony, bohužel všechny mají stejný problém, již jsou nějak konstruovány a jejich obměna není možná nebo jenom omezená. Nemluvě o kvalitě mikrofonu, kvalitě přenosu, hučení když jsou mikrofony zapnuté.

celý článek

 
18. prosince 2015

Víte, že v dnešní době můžete bezdrátově propojit několik přenosných reproduktorů s baterii, bezdrátovým mikrofonem a následně je rozmístit na větší ploše?

celý článek

 
23. února 2015

Co jsi, představujeme pod pojmem přenosné reproduktory, řečnické systémy a prezentační systémy? Pro nás v oboru ozvučení se jedná o aktivní reproduktory, respektive reproboxy, které jsou malé i velké, lze je jednoduše přenášet, mají možnost vestavěného bezdrátového mikrofonu a dalších...

celý článek

 
ajax_load