Bonusový program

Za projevenou důvěru a nákup v našem e-shopu moc děkujeme. Chtěli bychom, abyste se rádi vraceli. Proto jsme se rozhodli nabídnout něco navíc a prostřednictvím bonusového programu Vám zpříjemnit nakupování u nás. Nechceme Vás zdržovat nabídkou nepraktických dárečků, ale nabízíme souhrn možností, které Vám pomohou rozšířit způsob platby, možnost získání slevy.
Určitě si vyberete některou z nabízených možností, aby vyhovovala právě Vám.
Všechny výhody lze vzájemně kombinovat.

Bonus za registraci a opětovné nákupy
Využívání tohoto bonusu je opravdu snadné a proto jeho pravidla můžeme shrnout do několika jednoduchých bodů:

Bonusového programu se může zůčastnit jen registrovaný zákazník. Registrovat se můžete zde.

bonus za registraci = 50 bodů

Za každých 20Kč z celkové ceny objednaného a zaplaceného zboží získáváte 1bod na své bonusové konto
Při prvním nákupu nelze bonus ihned využít, ale hodnota získaných peněz dle uvedených podmínek, bude na Vaše bonusové konto připočítána a při každém dalším nákupu, již můžete svobodně čerpat své výhody.

*zapojíte-li své známé, získáte body i z jejich nákupů a to 25% z jejich získaných bodů z ceny objednaného a zaplaceného zboží.

V případě, že se rozhodnete nepřevzít, neuhradit, nebo vrátít zaplacené zboží, za které Vám již byly přiděleny bonusové body, potom budou takto získané body zpětně odečteny z Vašeho účtu. V případě oprávněných reklamací se bonusové body neodečítají.

5 bodů=1kč

Minimální výše čerpání bodů = 1000 bodů.

Získanou částku z bonusového programu lze použít k celkovému zaplacení zboží, neomezeně z celého sortimentu obchodu. Při placení zboží nelze kombinovat body a peníze.

Stav svého konta zjistíte ve svém profilu, po přihlášení v e-shopu v sekci - Moje konto nebo v košíku.
Body se počítají s celkové výše nákupu, v případě uplatnění slevového kupónu se počíta již cena včetně slevy.

Bonusový program je časově neomezený.

Čím více u nás utratíte Vy nebo Vaší přátelé, tím více se Vám vrátí.

Jako provozovatelé tohoto bonusového programu si vyhrazujeme právo na změnu pravidel, pozastavení nebo ukončení programu, bez právní vymahatelnosti a náhrady. 

*) Jak zapojíte své známé?
Po přihlášení do svého konta v záložce "moje konto/ bonusový program" máte dvě možnosti jak pozvat svého známeho:

1) Pozvat emailem - Otevře se formulář, kde vložením e-mailové adresy Vašeho známého a stiskem tlačítka "Odeslat pozvánku", bude odeslán e-mail na Vámi vloženou adresu. Váš známý obdrží e-mail s pozvánkou a odkazem k registraci do našeho eshopu. Po registraci z tohoto odkazu bude Váš účet automaticky propojen s účtem Vašeho známého a z každé jeho objednávky budou v určeném poměru připisovány body na Váš účet.

2) Pozvat facebookem - Po kliknutí se vloží poznámka na Vaší zeď na facebooku. Pro nejvýšší zviditelnění Vaší poznámky na facebooku  klikněte u poznámky na SDíLET / poslat jako zprávu. Váš známý takto obrží zprávu s pozvánkou a odkazem k registraci do našeho eshopu.  Po registraci z tohoto odkazu bude Váš účet automaticky propojen s účtem Vašeho známého a z každé jeho objednávky budou v určeném poměru připisovány body na Váš účet.
ajax_load