Souhlas se zpracováním osobních údajů

1.Udělujete tímto souhlas společnosti Tomáš Skok, se sídlem Antala Staška 2374, IČ: 01813501, zapsané na živnostenském uřadě ve Frýdku-Místku, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, adresa, jméno firmy, identifikační udaje firmy, nákupní chování.

 

2. Jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail a nákupní chování je nutné zpracovat za účelem zasílání marketingových sdělení. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány do odvolání souhlasu.


3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Tomáš Skok


4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: Dopravce: Česká pošta s. p., PPL s.r.o., Emailový nástroj: SmartSelling a.s., Sledovací a chat nástroj: Smartsupp.com, s.r.o.


5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
ajax_load