Hodnotný obsah zdarma

28. října 2020

Smyslem tohoto videa je ukázat Vám, jak se chovají jednotlivé typy mikrofonů při nahrávání zvuku v prostorech s ozvěnou a jaký to má vliv na eliminaci ozvěny místnosti.

celý článek

 
08. srpna 2018

Pokud je vaší prioritou nahrávat zvuk přímo telefonu nebo DSLR a CSC kamery tak jistě někdy dospěje do bodu kdy budete chtít připojit mikrofon, který má XLR výstup no a právě o tom jak připojit tento typ mikrofonu k vašemu telefonu nebo DSLR a CSC kameře je toto video.

celý článek

 
26. července 2018

V tomto článku se tentokrát zaměřím na mikrofony, které jsou vhodné na nahrávání zvuku mimo záběr, když natáčíte video nebo film někde uvnitř. Uvedené mikrofony můžete s vhodným příslušenstvím používat na mikrofonní tyči nebo jen umístit na klasický mikrofonní stojan.

celý článek

 
17. července 2018

Tento článek, bude pro Vás užitečný zejména tehdy, pokud chcete nebo někdy ve vzdálené budoucnosti budete chtít vytvářet jakýkoliv druh videa ať již pro firemní nebo osobní čely a rozhodně jej doporučuji shlédnout, nechcete přece hned při prvním kroku šlápnout vedle.

celý článek

 
18. ledna 2016

Možná jste už slyšeli o bezdrátovém systému s mikrofonem nebo pro kytary, který pracuje na frekvenci 2,4 GHz a je digitální, ale nevíte jestli je to pro vás správná volba, protože stojí docela dost, peněz všichni je chválí nebo o nich mluví a vy nevíte jestli jim můžete věřit, proto jsem vytvořil...

celý článek

 
ajax_load