Blog - Tady najdete velmi naučné články a videa, která Vám pomůžou se zorientovat v různých oblastech audio techniky.

04. ledna 2021

V tomto článku najdete video, ve kterém se dozvíte, jaké druhy mikrofonů se používají pro VIDEO produkci a jaké je jejich využití v praxi, stačí když si otevřete článek kliknutím na obrázek a následně kliknete na play a video se Vám začne přehrávat.

celý článek

 
24. listopadu 2020

Možná Vás poteší zpráva, že díky novému bezdrátovému systému Shure SLX-D dostane zvuk jako po kabelu, perfektní dosah, spolehlivost a to vše díky UHF digitálnu přenosu zvuku a ještě k tomu za velmi dobrou cenu.

celý článek

 
18. listopadu 2020

Není tomu tak dávno kdy jste za tuto cenu kupovali téměř nepoužitelné šroty, zatímco nyní už dostanete opravdu dobrý náhlavní nebo ruční bezdrátový mikrofon.

celý článek

 
16. listopadu 2020

V tomto videu se o RODE wireless GO můžete dozvědět to co nikde jinde nenajdete: 1) Pomocí frekvenčního analyzátoru RF explorer Vám ukážu, jak vypadá frekvenční sken pásma 2,4 GHz ve venkovním prostoru s nízkým provozem a jak vypadá 2,4GHz v obchodním centru kde je provoz mnohem větší, také Vám...

celý článek

 
28. října 2020

Smyslem tohoto videa je ukázat Vám, jak se chovají jednotlivé typy mikrofonů při nahrávání zvuku v prostorech s ozvěnou a jaký to má vliv na eliminaci ozvěny místnosti.

celý článek

 
29. září 2020

V této recenzi se nedozvíte jenom všechno o bezdrátovém systému Sony UWP-D 21, ale také se dozvíte, jak si vede ve srovnání s konkurenčními bezdrátovými systémy v podobné cenové kategorii a užitečné informace o bezdrátovém přenosu zvuku obecně.

celý článek

 
18. září 2020

Už jen do konce září si můžete koupit některé bezdrátové mikrofony Sennheiser řady XSW-D s extrémně výhodnou slevou 38%

celý článek

 
01. března 2020

V měsíci Březnu si může pořídit za jedinečnou cenu dva skvělé produkty od firmy sennheiser, jedná se o profesionální produkty, na které spoléhají profesionálové na celém světe.

celý článek

 
19. října 2019

V druhé generaci profesionálních nahrávacích zařízení Sound Devices MixPre najdete u všech modelů nové funkce, je pravda, že některé tyto funkce měla i předchozí první generace, ale v těžké většině případů jen u nejdražšího modelu MixPre 10T.

celý článek

 
28. května 2019

Akustika prostor je základní předpoklad pro kvalitní audio nahrávku ať se jedná o nahrávání zpěvu, hudebních nástrojů, VoiceOveru, případně nějakého videa jako je reklama, film nebo jen video pro YouTube.

celý článek

 
ajax_load