Blog - Tady najdete velmi naučné články a videa, která Vám pomůžou se zorientovat v různých oblastech audio techniky.

01. března 2020

V měsíci Březnu si může pořídit za jedinečnou cenu dva skvělé produkty od firmy sennheiser, jedná se o profesionální produkty, na které spoléhají profesionálové na celém světe.

celý článek

 
19. října 2019

V druhé generaci profesionálních nahrávacích zařízení Sound Devices MixPre najdete u všech modelů nové funkce, je pravda, že některé tyto funkce měla i předchozí první generace, ale v těžké většině případů jen u nejdražšího modelu MixPre 10T.

celý článek

 
28. května 2019

Akustika prostor je základní předpoklad pro kvalitní audio nahrávku ať se jedná o nahrávání zpěvu, hudebních nástrojů, VoiceOveru, případně nějakého videa jako je reklama, film nebo jen video pro YouTube.

celý článek

 
08. dubna 2019

3mm dokonalosti - Ještě nikdy jste neviděli a především neslyšeli miniaturní mikrofon jako je DPA 6061, 6060 a 6066 jsou to opravdu ohromující mikrofony.

celý článek

 
04. dubna 2019

Deity Connect je novinka které se již delší dobu nemůžeme dočkat a doufáme, že za o něco málo větší cenu zdárně nahradí klopové bezdrátové sady s dvěma vysílači a jedním přijímače za přijatelnou cenu jako je Saramonic UwMic 9 nebo Comica 200/300 jelikož systémy Saramonic a Comica od sebe navzájem...

celý článek

 
20. března 2019

Přivítejte opravdu chytrý nový klopový mikrofon ve světě natáčení videa Deity V.Lav který se pyšní skvělým zvukem pro natáčení jak na mobilech tak na zrcadlovce, bez zrcadlovce nebo jakékoliv jiné kameře s Jack 3,5mm vstupem.

celý článek

 
17. března 2019

Deity je poměrně nová Americká značka která se zabývá čistě zvukem pro filmaře a video producenty produkty této firmy navrhují filmoví zvukaři kteří nahrávají dialogy a ti vědí co je potřeba aby mikrofon měl takže je to poměrně důvěryhodná firma Jejich mikrofon V-Mic D3 je nejlevnější profi...

celý článek

 
06. ledna 2019

Squelch a Pilot tone jsou důležité funkce, které zajišťují ochranu proti přijímání nežádoucích signálu při zapnutém i vypnutém vysílači a chrání reproduktory i sluch, také mají vliv na celkový dosah bezdrátového mikrofonu a kvalitu zvuku, pro více detailnějších informací čtěte dále.

celý článek

 
18. prosince 2018

Tyto bezdrátové mikroporty určené pro uživatele DSLR, CSC a malých kamer nebo mobilní telefonů pracují ve frekvenčními pásmu UHF stejně jako například Sony UWP-D 11 nebo Sennheiser ew112p nebo ew512p Velký rozdíl je ale v tom že zatímco všechny tyto bezdrátové mikrofony pracují analogové tak...

celý článek

 
30. října 2018

Jestliže si nechcete lámat hlavu s tím jaký mono Video mikrofon od značky RODE je ten nejvhodnější pro vaše použití nebo na používání obecně, jste na správném místě, protože stačí kliknout nahoru na PLAY a přehrát si mé nejnovější video kde se dozvíte všechno co byste kdy potřebovali vědět o...

celý článek

 
ajax_load