Blog - Tady najdete velmi naučné články a videa, která Vám pomůžou se zorientovat v různých oblastech audio techniky.

08. srpna 2018

Pokud je vaší prioritou nahrávat zvuk přímo telefonu nebo DSLR a CSC kamery tak jistě někdy dospěje do bodu kdy budete chtít připojit mikrofon, který má XLR výstup no a právě o tom jak připojit tento typ mikrofonu k vašemu telefonu nebo DSLR a CSC kameře je toto video.

celý článek

 
26. července 2018

V tomto článku se tentokrát zaměřím na mikrofony, které jsou vhodné na nahrávání zvuku mimo záběr, když natáčíte video nebo film někde uvnitř. Uvedené mikrofony můžete s vhodným příslušenstvím používat na mikrofonní tyči nebo jen umístit na klasický mikrofonní stojan.

celý článek

 
17. července 2018

Tento článek, bude pro Vás užitečný zejména tehdy, pokud chcete nebo někdy ve vzdálené budoucnosti budete chtít vytvářet jakýkoliv druh videa ať již pro firemní nebo osobní čely a rozhodně jej doporučuji shlédnout, nechcete přece hned při prvním kroku šlápnout vedle.

celý článek

 
12. června 2018

Zde se dozvíte jaké jsou nové funkce nejnovější řady bezdrátových mikrofonů a mikroportů Sennheiser EW 100 ve verzi G4 která je právě dostupná na našem e-shopu a některé produkty jsou již dokonce skladem.

celý článek

 
09. února 2018

Tento bezdrátový diverzitní set se spolehlivým a velkým dosahem je vhodný pro profesionální konference a zpěv, mikrofon je lehké kovové konstrukce s mutovacím tlačítkem a velkým vysílacím výkonem 50mW

celý článek

 
22. ledna 2018

Ochraňte své VoiceOver náhrávky proti explozivních souhláskám a video náhrávky nebo živé koncerty proti nárazum větru.

celý článek

 
12. ledna 2018

Výborný mikrofonní předzesilovač pro DSLR kamery vhodný jak do studia pro overhead mikrofony tak pro mobilní využití v terénu.

celý článek

 
27. září 2017

Nový našlapaný klopový mikrofon s 6m kabelem pro přímé připojení k DLSR nebo Mirrorless kameře, který svou kvalitou a cenou jednoznačně strčí do kapsy modely jako je Audio-Technica ART3350 nebo Hama LM 90

celý článek

 
25. září 2017

Naskladnili jsme bezdrátový systém na přesnou zvuku - mikroport Saramonic SR-WM4C využijte možnosti a přidejte se do světa bezdrátového přenosu zvuku z klopové mikrofonu přímo do vaší kamery, telefonu nebo nahrávacího zařízení, za minimální investici dostanete skvělý zvuk a volnost pohybu.

celý článek

 
23. září 2017

Pokud chcete natáčet rozhovory a filmy na váš telefon, tak s interními mikrofony vašeho telefonu si zdaleka nevystačíte, potřebujete zařízení, se kterým můžete natáčet zvuk pouze z určitého směru a navíc připojit externí mikrofony a přesně takový je Saramonic SmartMixer

celý článek

 
ajax_load