Blog - Tady najdete velmi naučné články a videa, která Vám pomůžou se zorientovat v různých oblastech audio techniky.

06. dubna 2021

Díky tomuto prvnímu velkému firmware updatu dostane bezdrátový mikrofon rode wireless GO II další nové super funkce prakticky zdarma, podívejte se jaké to jsou.

celý článek

 
06. dubna 2021

Podívejte se na českou video recenzi mikroportu ne jenom pro natáčení videi a live streamy RODE WIRELESS GO II od profesionála v oboru Tomáše Skoka

celý článek

 
24. února 2021

V tomto článku se podíváme na novinku roku 2021: RODE wireless GO II což je kompaktní bateriemi napájený bezdrátový mikrofon se dvěma vysílači pro tvůrce a videi, podcastu a tak podobně.

celý článek

 
04. ledna 2021

Zvukový kompresor je součásti vašeho softwaru na stříhání videa nebo práci se zvukem, to může být Premiere Pro, Davinci Resolve, Final Cut, Media Composer, Cubase, Furuity loops, Ableton, atd. atd.

celý článek

 
04. ledna 2021

V tomto článku najdete video, ve kterém se dozvíte, jaké druhy mikrofonů se používají pro VIDEO produkci a jaké je jejich využití v praxi, stačí když si otevřete článek kliknutím na obrázek a následně kliknete na play a video se Vám začne přehrávat.

celý článek

 
24. listopadu 2020

Možná Vás poteší zpráva, že díky novému bezdrátovému systému Shure SLX-D dostane zvuk jako po kabelu, perfektní dosah, spolehlivost a to vše díky UHF digitálnu přenosu zvuku a ještě k tomu za velmi dobrou cenu.

celý článek

 
18. listopadu 2020

Není tomu tak dávno kdy jste za tuto cenu kupovali téměř nepoužitelné šroty, zatímco nyní už dostanete opravdu dobrý náhlavní nebo ruční bezdrátový mikrofon.

celý článek

 
16. listopadu 2020

V tomto videu se o RODE wireless GO můžete dozvědět to co nikde jinde nenajdete: 1) Pomocí frekvenčního analyzátoru RF explorer Vám ukážu, jak vypadá frekvenční sken pásma 2,4 GHz ve venkovním prostoru s nízkým provozem a jak vypadá 2,4GHz v obchodním centru kde je provoz mnohem větší, také Vám...

celý článek

 
28. října 2020

Smyslem tohoto videa je ukázat Vám, jak se chovají jednotlivé typy mikrofonů při nahrávání zvuku v prostorech s ozvěnou a jaký to má vliv na eliminaci ozvěny místnosti.

celý článek

 
29. září 2020

V této recenzi se nedozvíte jenom všechno o bezdrátovém systému Sony UWP-D 21, ale také se dozvíte, jak si vede ve srovnání s konkurenčními bezdrátovými systémy v podobné cenové kategorii a užitečné informace o bezdrátovém přenosu zvuku obecně.

celý článek

 
ajax_load