Blog - Tady najdete velmi naučné články a videa, která Vám pomůžou se zorientovat v různých oblastech audio techniky.

Dnes

Smyslem tohoto videa je ukázat Vám, jak se chovají jednotlivé typy mikrofonů při nahrávání zvuku v prostorech s ozvěnou a jaký to má vliv na eliminaci ozvěny místnosti.

celý článek

 
29. září 2020

V této recenzi se nedozvíte jenom všechno o bezdrátovém systému Sony UWP-D 21, ale také se dozvíte, jak si vede ve srovnání s konkurenčními bezdrátovými systémy v podobné cenové kategorii a užitečné informace o bezdrátovém přenosu zvuku obecně.

celý článek

 
18. září 2020

Už jen do konce září si můžete koupit některé bezdrátové mikrofony Sennheiser řady XSW-D s extrémně výhodnou slevou 38%

celý článek

 
01. března 2020

V měsíci Březnu si může pořídit za jedinečnou cenu dva skvělé produkty od firmy sennheiser, jedná se o profesionální produkty, na které spoléhají profesionálové na celém světe.

celý článek

 
19. října 2019

V druhé generaci profesionálních nahrávacích zařízení Sound Devices MixPre najdete u všech modelů nové funkce, je pravda, že některé tyto funkce měla i předchozí první generace, ale v těžké většině případů jen u nejdražšího modelu MixPre 10T.

celý článek

 
28. května 2019

Akustika prostor je základní předpoklad pro kvalitní audio nahrávku ať se jedná o nahrávání zpěvu, hudebních nástrojů, VoiceOveru, případně nějakého videa jako je reklama, film nebo jen video pro YouTube.

celý článek

 
08. dubna 2019

3mm dokonalosti - Ještě nikdy jste neviděli a především neslyšeli miniaturní mikrofon jako je DPA 6061, 6060 a 6066 jsou to opravdu ohromující mikrofony.

celý článek

 
04. dubna 2019

Deity Connect je novinka které se již delší dobu nemůžeme dočkat a doufáme, že za o něco málo větší cenu zdárně nahradí klopové bezdrátové sady s dvěma vysílači a jedním přijímače za přijatelnou cenu jako je Saramonic UwMic 9 nebo Comica 200/300 jelikož systémy Saramonic a Comica od sebe navzájem...

celý článek

 
20. března 2019

Přivítejte opravdu chytrý nový klopový mikrofon ve světě natáčení videa Deity V.Lav který se pyšní skvělým zvukem pro natáčení jak na mobilech tak na zrcadlovce, bez zrcadlovce nebo jakékoliv jiné kameře s Jack 3,5mm vstupem.

celý článek

 
17. března 2019

Deity je poměrně nová Americká značka která se zabývá čistě zvukem pro filmaře a video producenty produkty této firmy navrhují filmoví zvukaři kteří nahrávají dialogy a ti vědí co je potřeba aby mikrofon měl takže je to poměrně důvěryhodná firma Jejich mikrofon V-Mic D3 je nejlevnější profi...

celý článek

 
ajax_load