Konference levně a profesionáně jedině s tímto setem Mipro

Konferenční a pěvěcký mikrofon

 

Prohlédněte si další funkce tohoto systému nebo rovnou nakupujte na eshopu zde: Dvoukanálový mikroport

 

Tento bezdrátový set obsahuje dvoukanálový přijímač s anténní diversitou která zajistí bezproblémový přenos zvuku i v prostorech kde by se signál mohl hodně odrážet a zajistí tak stabilnější dosah i na velké vzdálenosti až 100m

Přijímač je jeden ale dokáže přijímat dva bezdrátové mikrofony a zmixovat je pouze do jednoho výstupu to se hodí když potřebujte připojit dva mikrofony rovnou do aktivního boxu s jedním vstupem, ale v případě, že byste chtěli každý mikrofon ovládat zvlášť má přijímač i výstup pro každý mikrofon zvlášť.

Mikroport má velké množství laditelných frekvencí a to 960 laditelných 112 přednastavených, šířka pásma je 24Mhz takže ve vždy lehce vyhnete TV spektru které zabere maximálně 8Mhz, takže Vám zůstane hodně míst pro nerušený přesnost zvuku.

Mikroport pracuje na frekvenci 620-644Mhz což je pásmo které je povoleno nyní v roce 2017 pro provoz bezdrátových mikrofonů a bude dostupné minimálně ještě dalších 10 let.

Hlavní předností tohoto setu oproti konkurenci je samotný mikrofon Mipro ATC-72h, protože oproti konkurenci v této cenová třídě je mikrofon z lehké kovové konstrukce.

Dále obsahuje mikrofonní vložku, která je kondenzátorová - superkardiodní která zachytí i ty nejemnější miance hlasu a zpěvu a zároveň je extra odolná proti zpětné vazbě.

Díky vysoké citlivosti mikrofonů a odolnosti proti zpětné vazbě je možné mikrofon držet ve velké vzdálenosti od úst což oceníme zejména při konferencích, kde řečníci nemají disciplínu v držení mikrofonu, v menu mikrofonu si také můžete zvýšit nebo snížit hlasitost (citlivost) mikrofonu což se hodí při přizpůsobení, když někdo mluví potichu nebo naopak se do mikrofonu bude hlasitě zpívat.

Kryt mikrofonní kapsle je tvořen několika stupňovou ochranou proti vetřu a explozivním souhláskám, takže i nezkušený řečník nebo zpěvák bude mít krásně čistý hlas bez explozivních souhlásek.

Další výhodou tohoto mikrofonu je možnost nastavit si vysílací výkon 10mW a 50mW a díky velké síle vysílacího výkonu až 50mW je možné mikrofon používat na opravdu velké vzdálenosti až 100m bez výpadku zvuku a naopak když chcete ušetřit bateriím můžete nastavit jen 10mW vysílací výkon v menu mikrofonu a vydrží vám výrazně déle baterie a přesto budeme mít dosah i 60m.

Velká výhoda tohoto mikrofonu také je přítomnost programovatelného mutovacího tlačítka se kterým, můžete lehce odpojit zvuk jedním kliknutí, to se hodí zejména při konferencích, když mikrofon pokládáte přesouváte a podobně, navíc díky profesionální konstrukci mutování nedochází k žádnému lupnutí nebo jinému žádoucímu zvuku v při mutování mikrofonu což je důležitá vlastnost kterou levné mikrofony nemají a mutování provádí velké lupnutí což se u tohoto mikrofonu nemůže stát.

Mikrofonní kapsle je také velmi dobře odhlučněná, takže při manipulaci nejdou slyšet žádné pazvuky které by mohly vznikat držením mikrofonu nebo jeho přemístěním od jednoho řečníka nebo zpěváka k druhému.

A nakonec napájení je prováděno 2x AA baterii a výdrž mikrofonu je dlouhá až 12h na vyžádání je také možné dodat verzi mikrofonů s nabíjecí stanicí a lithiovou baterii která vydrží ještě déle.

 

Prohlédněte si další funkce tohoto systému nebo rovnou nakupujte na eshopu zde: Dvoukanálový mikroport

Přidejte komentář k článku

ajax_load