Deity Connect - 2,4GHz klopový bezdrátový mikroport pro dvě osoby na jeden přijímač.

Vytvořeno: 04. 04. 2019 
 

 

 

Deity Connect je novinka které se již delší dobu nemůžeme dočkat a doufáme, že za o něco málo větší cenu zdárně nahradí klopové bezdrátové sady s dvěma vysílači a jedním přijímače za přijatelnou cenu jako je Saramonic UwMic 9 nebo Comica 200/300 jelikož systémy Saramonic a Comica od sebe navzájem zkopírovali funkce, menu, vzhled a součástky, jsou skoro totožná zařízení a tak u obou chybí pro filmaře a všechny co natáčejí zvuk do svých videí důležité funkce jako je nastavení zesílení na vysílači, Limiter, hmotnost, životnost antén, spolehlivost, profesionální kvalita zvuku, kvalita a velikost klopových mikrofonů a jejich kabelů atd.

 

Toto a mnohem více právě mikroport Deity Connect nabízí a proto s ním bude nahrávání zvuku při hoby i profesionálním natáčení jedna radost.

 

 

 

 

Jeho integrovaný Limiter v každém vysílači zamezí přebuzení zvuku na vysílači, když někdo začne z ničeho nic mluvit výrazně více nahlas, nebo vykřikne, chápu, že v korporátním videu se to moc nestává, ale když natáčíte nějaký film nebo reklamu je běžné že se dynamika hlasu výrazně mění z běžného mluvení až po křičení a díky tomuto limiteru předejdete tomu, že byste museli kvůli přebuzení zvuku záběr opakovat. Limiter je dokonce analogový, a ten je lepší než ten digitální.

 

Další předností jsou hmotnost a rozměry vysílače nechcete přece na své herce věšet hrozně těžké vysílače, které jim pak svlékají oblečení, no a právě vysílače Deity Connect i s baterii mají jen 141g což je o celých 120g méně než má vysílač Comica nebo Saramonic se dvěma AA nabíjecími bateriemi a co se týká hmotnosti přijímače tak ta je také nižší, v tomto případě o 30g což je pro představu hmotnost jedné AA NiMh nabíjecí baterie 2500mA.

 

Skvělou funkcí, kterou může nabídnout jen 2,4GHz pásmo je vzájemná komunikace mezi přijímače a vysílačem v datové úrovni, takže je možné na přijímači, ovládat všechny funkce vysílače to se hodí, když chcete, snížít nebo zvýšit zesílení mikrofonu na vysílači herce, aniž byste jej museli opět obtěžovat, vše se totiž dá udělat z přijímače.

 

Detailní testy a srovnání dosahu a spolehlivosti budeme teprve provádět ale zatím podle použitých technologii a interních videi výrobce na tom bude ještě lépe než Saramonic nebo Comica, což pro korporátní videa, reklamy, nízkonákladové filmy a podobné projekty bohatě stačí. Další informace přineseme v našich videích.

 

Pokud Vás zajímá cena, další detaily nebo kde si Deity Connect můžete, koupit stačí klinout na tento odkaz.

Přidejte komentář k článku

ajax_load