Napiš nebo zavolej, poradíme ti
728 887 962     - rada odborníka
Po-Pá: 8 - 22h | So-Ne: 9 - 22h

LED Floodlight / Washlight

LED Floodlight neboli český plošná svítidla jsou podobná jako LED par reflektory jen jsou jakousi podélnou verzi aby zabrala větší plochu a z pravidla se skládají z velkého množství malých diod. LED washlight je téměř stejný přístroj, ale liší se oproti floodlight tím, že ke svícení využívá podstatně méně, ale podstatně silnějších LED diod. Tyto světla se používají v klubech na diskotékách, koncertech a pro vnitřní architektonické nasvíceni. Pro


Číst více

LED Floodlight neboli český plošná svítidla jsou podobná jako LED par reflektory jen jsou jakousi podélnou verzi aby zabrala větší plochu a z pravidla se skládají z velkého množství malých diod. LED washlight je téměř stejný přístroj, ale liší se oproti floodlight tím, že ke svícení využívá podstatně méně, ale podstatně silnějších LED diod. Tyto světla se používají v klubech na diskotékách, koncertech a pro vnitřní architektonické nasvíceni. Pro venkovní architektonické nasvíceni musí světla splňovat normu IP 65 tyto svítidla nabízíme ZDE.

Většina LED floodlight (plošných svítidel) a LED washlight svítidel má tyto funkce a výhody:

RGBW míchání barev, velkou intenzitu světla, funkce statických barev a prolínání barev, stmívaní a strobo efekt, nízkou hmotnost, možnost řízení pomocí DMX a nastavení DMX kanálu na digitálním displeji, automaticky režim a zabudovány mikrofon pro ovládání zvukem.


Zobrazit méně
ajax_load
UPŘESNIT VÝBĚR    Celkem 0 produktů.
Filtrace dle ceny s Dph
0,-
0,-
Akce
Novinka
Skladem

V kategorii zatím není žádné zboží

ajax_load