PAISTE 101 Brass- Crash/Ride 18"

Kód zboží: PA_.PA-0144618
Výrobce: Paiste
záruka: 36 měsíců
Cena 1 825,- Kč s DPH
PAISTE 101 Brass- Crash/Ride 18"

Paiste 101 Brass Crash/Ride 18" - 0144618


Základní rada cinelu Paiste, vyrobená z velmi muzikální mosazi MS63. Plne strojové zpracování cinelu zajištuje nejnižší možnou cenu pri zachování vysoké kvality zvuku a vzhledu. Paiste 101 je pomerne mladá rada - spuštena rokem 2005 -, což také zarucuje, že se temto cinelum dostává nejmodernejších technologických postupu.


 


Firma Paiste je patricne hrdá na to, že se jí podarilo vyvinout cinely, které si muže dovolit prakticky každý, aniž by musel slevit z požadavku na kvalitu, proto leskle mosazný povrch „stojednicek" zdobí dobre viditelné logo Paiste. Jejich zvuk bývá popisován jako melodický, harmonický a mocný. Použitá mosaz zodpovídá za ponekud vyšší posazení tónu a precizní strojové opracování za jeho ríznost a pruraznost.


 


Paiste 101 uspokojí nejen zacátecníky a polo-profesionální hráce, uplatní se v nejširší škále hudebních stylu, hodí se výtecne pro živé hraní a lze je hrát tiše i nejhlasiteji. V rade 101 Brass nám Paiste nabízí vrcholne všestranné cinely.


Technické parametry:
101 Brass Crash Ride 18" - Rádne temný, plný, soustredený. Úzký rozsah, cistý tónový mix. Stabilní, vyrovnaná odezva. Mnoha-úcelový cinel s kvalitami rychlého mocného crashe a jemného ridu. 


 

prumer18"
povrchová úpravatradicní