Nový způsob řešení akustiky vaší prostor - Akustické deky

Vytvořeno: 28. 05. 2019 
 

Akustická deka detail

 

Akustika prostor je základní předpoklad pro kvalitní audio nahrávku ať se jedná o nahrávání zpěvu, hudebních nástrojů, VoiceOveru, případně nějakého videa jako je reklama, film nebo jen video pro YouTube.

 

Naše nové řešení pro vylepšení akustiky jakýkoliv prostor jsou takzvané Akustické deky od profesionálního výrobce VocalBoothToGo nejedná se tedy o žádný čínský výmysl.

 

Tyto akustické deky dokážou nahradit klasické absorpční panely, které se musejí po menší kusech lepit na zeď a tak nenávratně poškozují zeď

 

Zatímco naše akustické deky lze zavěsit do stropu nebo jakkoliv jinak a můžete je kdykoliv sundat bez poškození zdi.

 

Tím se právě otevírá spoustu možností i pro ty, kteří nemají prostory které mohou akusticky upravit, nyní Vám stačí několik akustický dek, stojany nebo háčky ve zdi na které pověsíte deky a máte skvělou akustiku a po skončení zase deky sundáte schováte a pokoj je nepoškozen.

 

Proto jsou tyto akustické deky skvělé pro vylepší akustiky při mobilním používání například když natáčíte video a jezdíte za klienty, nikdy nevíte jak to bude na daném místě vypadat a pokud chcete mít kvalitní zvuk a ne samou ozvěnu můžete jednoduše mimo záběr rozmístiti tyto akustické deky na stojany a tak výrazně vylepšit zvuk při natáčení.

 

Jako nejhodnější stojany doporučujeme stojany, které se používají na uchycení pozadí, tyto stojany jsou totiž vysoké dlouhé a skladné, takový stojan může být například: Foto pozadí

 

Pokud máte zájem o akustickou deku, můžete si jí koupit na našem e-shopu zde:

 

Akustická deka - Producers Choice VB73G - černá/černá

 

Pro více informaci nás můžete kontaktovat na telefonu +420 728 887 962 nebo na emailu info@vseprozvuk.cz

Přidejte komentář k článku

ajax_load