Nové bezdrátové mikrofony (mikroproty) Shure SLX-D

Vytvořeno: 24. 11. 2020 
 

Bezdrátové mikrofony shure SLX-D vseprozvuk-cz

 

 

Pokud máte rádi zvuk klasických pěveckých mikrofonu jako SM58Beta58, SM86, KSM8

 

Nebo nedáte dopustit na ideální konferenční mikrofon Shure Beta 87A

 

Tak Vás možná Vás potěší zpráva, že díky novému bezdrátovému systému Shure SLX-D dostane zvuk jako po kabelu, perfektní dosah, spolehlivost a to vše díky UHF digitálnímu přenosu zvuku a ještě k tomu za velmi dobrou cenu.


nemusíte kupovat předraženou analogovou sadu Shure BLX s krátkým dosahem, plastovým zpracování a obyčejným zvukem abyste si mohli užít svůj oblíbený mikrofon bezdrátově a nepřivedlo Vás to na mizinu.

 

Nové bezdrátové mikrofony řady SLX-D dokáží přenášet zvuk v celém slyšitelném pásmu 20Hz - 20KHz v obrovském dynamickém rozsahu 120dB

 

Velmi dobrá funkce je možnost napájet vysílače buď klasickými AA bateriemi, nebo si můžete dokoupit Li-Ion baterie Shure SB903 a díky tomu získáte rychlé nabíjení, přesné informace o době vybití, delší vydrž vysílače, nižší hmotnost a další výhody.

 

Díky přenosu zvuku v pásmu UHF a patentované prediktivní anténní diversitě se nemusíte bát výpadků zvuku ani na větší vzdálenost.

 

Letence UHF digitálního bezdrátového mikrofonů Shure SLX-D je velmi nízká jen 3.2ms 

 

Řada Shure SLX-D nabízí několik různých už hotových setů bezdrátových mikrofonu jako jsou ruční, náhlavní, klopové a kytarové sety případně si můžete na systém namontovat vlastní kompatibilní mikrofoní hlavu od DPA, Neuman nebo Se Electronics určenou pro Shure protože mikrofonní hlava se dá na vysílači měnit.

 

K dispozici jsou celé jednokanálové i dvoukanálové sety:

 

Set s mikrofonem SM58

Set s mikrofonem Beta58

Set s mikrofonem SM86

Set s mikrofonem KSM8

Set s mikrofonem Beta87A

Kytarový set s kabelem

 

 

 

 

Případně si můžete sami poskládat svůj bezdrátový set složený s jednokanálového nebo dvoukanálového přijímače, ručního mikrofonu s mikrofonní kapslí SM58, Beta58, Beta87A, SM86, KSM8 nebo opaskového vysílače s náhlavním mikrofonem, klopovým mikrofonem nebo kytarovým kabelem a nejlepší je, že když si takto složíte nějaký set nezaplatíte téměř nic navíc, jednoduše si tak složíte set podle svých představ a vyjde Vás stejně jako si koupit už hotovou sestavu.

 

Jednotlivé komponenty bezdrátové systému Shure SLX-D:

 

Dvoukanálové přijímače: Shure SLX-D

Jednokanálové přijímače: Shure SLX-D

Ruční mikrofony: Shure SLX-D1

Opaskové vysílače (Bodypacky): Shure SLX-D2

Klopové mikrofony: Shure

Náhlavní mikrofony: Shure

 

 

Nebo si prohlédněte celý sortiment řady Shure SLX-D a vyberte si nějaký konkrétní set nebo komponenty ZDE

 

 

PS: Pokud chcete poradit s výběrem nějakého bezdrátového mikrofonu, mikroportu nebo chcete výhodně nakoupit můžete nám napsat na info@vseprozvuk.cz nebo rovnou zavolat na +420 728 887 962 kde Vám poradíme s výběrem a dáme výhodnou cenu.

Přidejte komentář k článku

ajax_load