Napiš nebo zavolej, poradíme ti
728 887 962     - rada odborníka
Po-Pá: 8 - 22h | So-Ne: 9 - 22h

Pedalboard

Mnoho kytaristů hrajících na elektrickou kytaru dává velký důraz na používání sady efektů a filtrů. Péči a pozorností, kterou dávají do sestavování perfektního efektového řetězce vytváří svůj vlastní typický zvuk který je ústřední součástí kytaristovy identity jako hudebníka. Žádný nástroj nezjednodušuje tento proces více než pedalboard, což je zařízení, které může sloužit jako brašna, držák a zdroj energie pro vaši sbírku kytarových


Číst více

Mnoho kytaristů hrajících na elektrickou kytaru dává velký důraz na používání sady efektů a filtrů. Péči a pozorností, kterou dávají do sestavování perfektního efektového řetězce vytváří svůj vlastní typický zvuk který je ústřední součástí kytaristovy identity jako hudebníka. Žádný nástroj nezjednodušuje tento proces více než pedalboard, což je zařízení, které může sloužit jako brašna, držák a zdroj energie pro vaši sbírku kytarových efektů.

Pedalboard vytváří velmi zjednodušenou cestu pro kytaristy, jak mít stále zapojené pedály v pořadí v jakém potřebují a také poskytují bezpečnou metodu, jak transportovat několik pedálu z jednoho vystoupení na další. Dejte svým drahocenným kytarovým efektům pohodlí tím, že je umístíte do pedal boardu a ony se vám jistě odvděčí dlouhým a spolehlivým fungováním.


Zobrazit méně
ajax_load
UPŘESNIT VÝBĚR    Celkem 1 produktů.
Filtrace dle ceny s Dph
907,-
908,-
Výrobce
  • Vše
  • INTELIX
Akce
Novinka
Skladem
ajax_load