Druhá generace oblíbených audio nahrávacích zařízení Sound Devices Mixpre 3, 6 a 10

Vytvořeno: 19. 10. 2019 
 

sound_devices_mixpre_3_6_10_II_vseprozvuk-cz

 

 

V druhé generaci profesionálních nahrávacích zařízení Sound Devices MixPre najdete u všech modelů nové funkce, je pravda, že některé tyto funkce měla i předchozí první generace, ale v těžké většině případů jen u nejdražšího modelu MixPre 10T.

 

Nyní, ale těchto 7 nový funkcí najdete ve všech modelech druhé generace rekordéru MixPre 3, 6 a 10:

 

  1. Tou největší důležitou novinkou jsou, mikrofonní vstupy, které nově obsahuji 32-bit floating point A/D převodník pro dynamický rozsah až 1 528dB, takže už nikdy nemusíte řešit vstupní úroveň nahrávání a vždy nahrajete skvělý zvuk bez přebuzení.

  2. Na rekordéru jsou teď analogové limitery, které se dají nastavit.

  3. Rekordéry druhé generace obsahují Timecode generátor tím pádem odpadá nutnost připojovat timecode pomocí externího generátoru a je schopen si jej uchovat i po vypnutí a odpojení všech zdrojů, až po dobu 4hodin, což bylo předtím možné jen u modelu MixPre 10T

  4. Nová generace také má výkonnější hardware pro plynulejší ovládání a rychlejší práci.

  5. Záznam můžete nově u všech modelů provádět se vzorkovací frekvencí až 192KHz, což se hodí když byste chtěli zvuk zpomalovat. (předtím jen MixPre 6 a 10T) nyní všechny modely druhé generace.

  6. U všech modelů je nově možné kopírovat soubory na USB externí disky, což bylo dřív možné jen u modelu MixPre 10T

  7. Zapomněli jste spustit záznam? nevadí u druhé generace rekordéru je možné používat funkci, kdy po zmáčknutí nahrávání bude uloženo ještě 10 sekund záznamu před zmáčknutím tlačítka nahrávání, což bylo předtím sice možné i u modelů MixPre10T, ale u modelu MixPre 3 a 6 bylo k dispozici jen 5sec.)

 

 

A poslední novou funkcí, kterou má bohužel jen model MixPre 10 II je stereo symetrický výstup, nově s úrovní +18dBu (profesionální line-level)

 

První generaci rekordérů si můžete do vyprodání zásob koupit s 25% slevou zde: Sound Devices rekordéry MixPre (první generace)

 

Druhá generace rekordérů Sound Devices MixPre II už je skladem a objednávat může už nyní na e-shopu, stačí kliknout na tento odkaz: Sound Devices rekordéry MixPre II (druhá generace)

 

Pokud máte zájem o individuální cenu, pište na info@vseprozvuk.cz nebo rovnou volejte na náš telefon +420 728 887 962.

Přidejte komentář k článku

ajax_load